Připadá vám všechno kolem hypotéky jako španělská vesnice?

Se mnou už nebude.

    Pro NEČTENÁŘE nově i včetně shrnutí ve VIDEU!

Stáhněte si ebook zdarma

Jak vybrat nejvýhodnější hypotéku?

Ujasníte si, na co se při výběru hypotéky zaměřit, vysvětlím vám nejdůležitější základní pojmy.

S jejich znalostí snadněji pochopíte, co je důležité konkrétně pro vás ve vztahu k hypotéce.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Na následující otázky vám eBook odpoví:

  • Úroková sazba, RPSN
    Co termíny znamenají a jaký je mezi nimi rozdíl?
  • Pojištění hypotéky
    Musíte ho mít? A vyplatí se vůbec?
  • Běžný účet
    Co se změní s hypotékou?

Co o ebooku říkají čtenáři?

Pro mě byl v eBooku velmi zajímavý pohled na to, jak vybrat hypotéku a čím se řídit a neřídit a s ohledem na úrokovou sazbu, a naučilo mě to také z jiného úhlu se dívat na pojištění a umět vyhodnotit zda nabízená hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou je pro mě s ohledem na věkovou skupinu, kam spadám, nejvýhodnější. Je vidět, že Lenka o hypotékách ví hodně, neboť je z oboru a navíc je poznat z řádků, že ji to baví a umí to srozumitelně vysvětlit a podat čtivým a velmi zajímavým způsobem.
Simonawww.simona-valentova.cz
V dohledné době, pokud nám štěstí bude přát, budeme s manželem řešit hypotéku, protože chceme přikoupit pozemek i s nemovitostí za naší chalupou. Ebook Jak vybrat nejvýhodnější hypotéku jsem si přečetla spíš ze zvědavosti, protože hypotéku jsme již před dlouhým časem řešili, a tak jsem si říkala, že to spíš bude jen takové připomenutí a že většinu informací už vím. Přesto jsem si při čtení uvědomila jednu zásadní věc, a to je fakt, že naše výchozí pozice byla tehdy jiná, než je teď, a bude to mít na vyřízení hypotéky vliv. A tak doporučuji projít si eBook a seznámit se se základy, které v něm Lenka pěkně shrnuje a vysvětluje. Může vám to otevřít oči a posunout vás zase o krok dál.
Janazakladatelka www.zahradkadubecno.cz
Ostatním může člověk nejvíc pomoci díky svým zkušenostem a ty Lenka rozhodně má! Až budu v budoucnu řešit hypotéku, vím, na koho se mám obrátit. Děkuju za srozumitelné vysvětlení základních pojmů a už se moc těším na podrobný slovník 🙂
Zuzanawww.zuzkanovakova.cz