Připadá vám hypotéka jako španělská vesnice?

Se mnou už nebude.

Ráda vám aktivně pomohu hned od začátku, kdy začínáte  o hypotéce přemýšlet.

Stáhněte si eBook zdarma

Jak vybrat nejvýhodnější hypotéku

Ujasníte si, na co se při výběru hypotéky zaměřit, vysvětlím vám nejdůležitější základní pojmy.

S jejich znalostí snadno pochopíte, co je důležité konkrétně pro vás. Máte hypotéku vybírat podle úrokové sazby nebo ještě jiných parametrů?

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

V eBooku se dozvíte mimo jiné tyto odpovědi:

  • logo
    Úroková sazba, RPSN - Co termíny znamenají a jaký je mezi nimi rozdíl?
  • logo
    Pojištění hypotéky - Musíte ho mít? A vyplatí se vůbec?
  • logo
    Běžný účet - Co se změní s hypotékou?

    Pro NEČTENÁŘE nově i včetně shrnutí ve VIDEU!

Po přečtení již nebudete tápat a cítit se v bance trapně, že nevíte, o čem to bankovní poradkyně mluví, když přijde řeč na hypotéku.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Pro mě byl v eBooku velmi zajímavý pohled na to, jak vybrat hypotéku a čím se řídit a neřídit a s ohledem na úrokovou sazbu. Naučilo mě to také z jiného úhlu se dívat na pojištění a umět vyhodnotit zda nabízená hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou je pro mě s ohledem na věkovou skupinu, kam spadám, nejvýhodnější. Je vidět, že Lenka o hypotékách ví hodně, neboť je z oboru a navíc je poznat z řádků, že ji to baví a umí to srozumitelně vysvětlit a podat čtivým a velmi zajímavým způsobem.
Simonawww.simona-valentova.cz
V dohledné době, pokud nám štěstí bude přát, budeme s manželem řešit hypotéku, protože chceme přikoupit pozemek i s nemovitostí za naší chalupou. Ebook Jak vybrat nejvýhodnější hypotéku jsem si přečetla spíš ze zvědavosti, protože hypotéku jsme již před dlouhým časem řešili, a tak jsem si říkala, že to spíš bude jen takové připomenutí a že většinu informací už vím. Přesto jsem si při čtení uvědomila jednu zásadní věc, a to je fakt, že naše výchozí pozice byla tehdy jiná, než je teď, a bude to mít na vyřízení hypotéky vliv. A tak doporučuji projít si eBook a seznámit se se základy, které v něm Lenka pěkně shrnuje a vysvětluje. Může vám to otevřít oči a posunout vás zase o krok dál.
Janazakladatelka www.zahradkadubecno.cz
Ostatním může člověk nejvíc pomoci díky svým zkušenostem a ty Lenka rozhodně má! Až budu v budoucnu řešit hypotéku, vím, na koho se mám obrátit. Děkuju za srozumitelné vysvětlení základních pojmů a už se moc těším na podrobný slovník 🙂
Zuzanawww.zuzkanovakova.cz