On-line KONZULTACE

reálnosti příjmu pro hypotéku

Můžete mít nyní spoustu důvodů, proč pořizovat vysněné vlastní bydlení NEJDE:

 

- možná se rozvádíte

- nebo měníte práci

- právě se Vám narodilo miminko...

 

Ale bylo by FAJN VĚDĚT, KDY UŽ TO PŮJDE, ŽE ANO?

 

S mou konzultací Vás hypotéka konečně přestane strašit! 

Dozvíte se, zda a kolik vám banky půjčí a hlavně KDY,

s ohledem na životní situaci.

Pokukujete po realitních serverech, ale nevíte, do jaké maximální cenové relace si můžete nemovitost dovolit?

Rádi byste si koupili vlastní bydlení, ale myslíte, že se smlouvou na dobu určitou Vám nikdo nepůjčí?

Začali jste nedávno podnikat, máte více peněz a uvažujete o větším domě? Nemáte tušení, jak banka vlastně příjem podnikatelů počítá?

 

Na všechny tyto otázky Vám při online konzultaci odpovím a dostanete přehled i s porovnáním, kolik si můžete půjčit!

Jste OSVČ, majitel firmy, podílník v rodinné firmě nebo máte dokonce firem více? Využijte individuální rozšířenou konzultaci pro podnikatele ZDE.

Co získáte?

Co vše získáte koupí on-line konzultace ode mě?

 • 45min osobní konzultace
  Budu se Vám osobně věnovat na domluvené schůzce přes ZOOM, Skype, WhatsApp nebo jinou vybranou platformu.
 • Příprava před schůzkou
  Předem Vám zašlu seznam všeho, co si před konzultací připravit a na co se budu u konzultace ptát.
 • Výsledek
  Po skončení konzultace PDF s porovnáním do mailu, aby jste se kdykoli v budoucnu mohli vrátit k výsledkům, ke kterým jsme společně došli.
 • Budoucí bezplatná podpora
  Moje konzultace vám otevře oči a je více než jisté, že až nastane správný čas, najdete přesně to své vysněné bydlení. Můžete se mi poté kdykoli ozvat s žádostí o úpravu propočtů pro onu ideální nemovitost. Za to mi již platit nebudete, stejně jako za vyřízení nejvýhodnější hypotéky pro vás.
Mgr. Lenka Rosochová

Proč se mnou?

Jsem certifikovaná hypoteční poradkyně s dlouholetou praxí od roku 2008, pomáhám klientům najít nejsnazší cesty k vysněnému vlastnímu bydlení.

Pracovala jsem spoustu let v bance a nyní od roku 2015 jako nezávislá poradkyně, znám tedy procesy z obou stran "barikády".

Mám talent vysvětlit srozumitelně postupy, které každého k jeho ideálnímu domu či bytu dovedou.

Pokud rádi čtete dlouhá povídání, přečtěte si celý můj příběh.

Co vám konzultace přinese?

 • Posouzení reálnosti příjmu
  Máte pracovní smlouvu na dobu určitou? Pracujete zatím jen brigádně? Vysvětlím, jaké příjmy a kdy banky akceptují.
 • Posouzení výdajů
  Projdeme Vaše měsíční náklady a vysvětlím Vám, co z nich banky z příjmu odečítají.
 • Odpověď na otázku KOLIK?
  Přesně pro Vaši konkrétní rodinnou situaci spočítám, kolik si maximálně můžete půjčit a kolik by jste měsíčně spláceli.
 • Časový plán
  Pokud po rozebrání Vaší situace zjistíme, že si nyní nemůžete koupit takovou nemovitost, jakou by jste si přáli, sestavím Vám časový rámec, kdy to bude možné.
 • Výsledek
  Po konzultaci Vám spočítané výsledky pošlu v přehledném porovnání v PDF do mailu.

Kdy moje služba není pro Vás to pravé?

 • Už kupujete byt / dům
  Pokud jste právě našli byt nebo dům, který už teď milujete, není tato konzultace pro vás. Zbytečně neztrácejte čas, ZAVOLEJTE MI, sejdeme se a rovnou spolu vybereme a zrealizujeme ideální hypotéku!
 • Chcete zprostředkovat úvěr
  Zajímá Vás spojení stávajících úvěrů, nebo chcete začít rekonstruovat apod. V tom případě platí totéž co v bodě výše - Vy už jste dál, raději mi rovnou zavolejte o schůzku.
 • Jste finanční poradce
  Vy už tohle všechno přeci znáte, moje služba není pro vás.

Pokládám za důležité zdůraznit, že  konzultace není závazná pro poskytnutí úvěru v žádné finanční instituci. Konzultace také vůbec neznamená žádost o úvěr, jde pouze o nezávazné, ale naprosto reálné prodiskutování Vašich úvěrových možností. 

Reference na tuto mou službu:

Již dlouho vážně řeším pořízení vlastního bydlení. Pár let se schylovalo k rozvodu, měnila jsem práci, stěhovala se z manželova bytu. Když vše proběhlo, uvědomila jsem si, že vlastně vůbec netuším, zda moje představa pořízení nového bydlení, bude reálná. Jsem typ člověka, kterému nestačí se jen podívat na web a "zadávat něco jen tak do kalkulačky", nechtěla jsem ani ztrácet čas obcházením různých hypotéčních bank a pořád dokola vysvětlovat svůj příběh. Potřebovala jsem najít někoho, kdo má všechny informace o nabídkách na hypotéčním trhu při ruce. Někoho spolehlivého, pečlivého, zkušeného, který je zároveň připraven si se mnou o mé potřebě bydlení a reálných možnostech pohovořit. Jelikož se ráda na věci doptávám přímo v rozhovoru, věděla jsem, že potřebuji osobní konzultaci. S někým důvěryhodným. Komu nebudu muset povídat rovnou celou svoji minulost, ale komu budou stačí při úvodním setkání "jen základní informace" pro to ,aby mi pomohl zhodnotit, zda a za jakých podmínek vůbec mohu hypotéku získat a v jaké výši. Jsem nesmírně vděčná, že jsem narazila na Lenku Rosochovou. Po prvotní poptávce e-mailem (z mé strany), jsme si rychle a obratem domluvili on-line termín jednání. Poskytla jsem základní data a připravila si své otázky. Následná hodinová konzultace nad aktuálními možnostmi mi pomohla vyřešit mé otázky a dovést k rozhodnutí, co a jak dále. Měla jsem představu, jakou výši hypotéky potřebuji získat a od Lenky jsem se dozvěděla, za jakých podmínek a kde ji dostanu nebo taky nedostanu. Při konzultaci jsem pochopila, jaké praktické kroky ve svém životě potřebuji udělat, abych na hypotéku vůbec dosáhla. Oceňuji zejména rychlost, pečlivost a profesionalitu zpracování podkladů k jednání i formu a způsob vedení konzultace. Oceňuji i to, že prvotní jednání mě k ničemu dalšímu nezavazovalo. Osobní konzultace je z mého pohledu prostě skvělá věc! Ta moje mi ukázala všechny možnosti, narovnala vlastní představy o snadnosti a dostupnosti, pomohla v rozhodnutí, jak a co dělat v otázce bydlení dál. Každý z nás má unikátní a individuální životní příběh a přesně taková byla i konzultace. Byla v ní lidskost, osobní přístup a profesionalita. Děkuji Vám, Lenko!
KateřinaLektorka - OSVČ

Jaká je CENA konzultace?

Konzultaci si cením na 1000,- Kč.

Zdá se vám to moc?

 • Ve své bance mám konzultaci zdarma.
  Ano, to je pravda, ale spolehnete se na pohled jen z jedné strany? Co když zrovna tato banka neumí akceptovat Váš specifický příjem a Vy tak budete zbytečně ve stresu, že Vám nepůjčí nikdo a přitom jiné banky to umí. Ode mě máte posouzení celého finančního trhu.
 • Mohu si sám obejít více bank.
  Jistě můžete, pokud máte minimálně měsíc času. Také počítejte s tím, že pracovník na přepážce zpravidla není odborníkem a sjednat schůzku se specialistou opět bude trvat. Se mnou ušetříte všechen tento čas.
 • Co vyměnit dočasně svou neřest za jistotu?
  Každý má nějakou neřest, ať už jsou to cigarety, předražená káva ze Starbucks nebo čokoláda. Oželíte párkrát svoji oblíbenou neřest pro jistý výhled do budoucnosti se splněným snem o vlastním bydlení?
 • Garance vrácení peněz
  Pokud do 2 měsíců od konzultace spolu začneme vaši hypotéku vyřizovat, peníze za konzultaci vám vrátím. Jak je to možné? V tom případě mi po dokončení hypotéky vyplatí odměnu ta banka, pro kterou se rozhodnete.

Pojďte do toho!

Objednejte si u mě KONZULTACI a získejte tak jistotu, zda banky Vaše příjmy akceptují a kolik Vám půjčí.

Pak už můžete jen v klidu hledat TEN PRAVÝ dům nebo byt.

Napadla Vás další otázka, na kterou jste zde nenašli odpověď?

Napište mi ji na info@lenkarosochova.cz, ráda odpovím.