Objednávka

online konzultace

Na této stránce si můžete objednat konzultaci svých příjmů pro budoucí možnost financování vysněného bydlení (nebo prostor k podnikání) přesně pro vás.

Dozvíte se vše důležité od zkušeného profesionála (mám přes 14let praxe ve financích).

  • ANO
    Objednávám si půlhodinovou placenou online konzultaci svých příjmů pro financování bydlení nebo jiné nemovitosti. Při delší konzultaci bude zbývající čas dofakturován po skončení, počítá se každá započatá čtvrthodina á 375,-.
  • ANO
    Vím, že před konzultací si musím připravit údaje ke svým příjmům, výdajům, rodině atd. podle dotazníku, který mi přijde po úhradě do mailu. Zejména daňová přiznání osob i firem. Pokud DP teprve sestavujete, pobavíme se alespoň o přesných číslech, jaká by v něm mohla být.
  • ANO
    Chápu, že konzultace není závazná pro poskytnutí úvěru v žádné finanční instituci. Konzultace neznamená žádost o úvěr, jde pouze o nezávazné, ale reálné prodiskutování mých možností.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Neslibuji vzdušné zámky, jdu na jistotu.

Budoucí hypotéku jsme se už před konzultací s paní Rosochovou snažili konzultovat s bankovními poradci, ale ti byli velmi neochotní se bavit o budoucím stavu našich financí a zaměstnaneckých poměrů. Obávali jsme se, že díky tomu nezískáme včas potřebné informace, abychom se na získání hypotéky finančně a procesně připravili. Jak se teď cítíte po konzultaci? Tato služba na trhu podle mě velmi scházela. Nyní máme přesnou představu o podmínkách pro získání hypotéky a můžeme podle toho dělat rovnou akční kroky.
LudmilaProjektová manažerka

Potřebujete pomoci?

Napište mi na info@lenkarosochova.cz nebo volejte na 607 955 955.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.