On-line KONZULTACE

možností na hypotéku

Postačí moje daňové přiznání pro hypotéku na koupi nemovitosti, o které sním?

 

Co dělat, když se mi blíží fixace hypotéky a sazby jsou dnes o X procent vyšší?

 

Jak postupovat, až si nemovitost vyberu?

 

Bylo by FAJN VĚDĚT, na čem jste, že ano?

 

S mou konzultací hypotéku efektivně a rychle vyřešíte.

Dozvíte se, co je konkrétně pro vás ta nejvýhodnější možnost.

Pokukujete po realitních serverech, ale nevíte, do jaké maximální cenové relace si můžete nemovitost dovolit?

Děsí vás blížící se konec fixace vaší hypotéky a nevíte, jak postupovat?

Máte už jednu investiční nemovitost a plánujete další?

 

Na všechny tyto otázky Vám při online konzultaci odpovím a dostanete přehled i s porovnáním, kolik si můžete půjčit.

Co získáte díky konzultaci?

 • Individuální péče
  Budu se Vám osobně věnovat na domluvené schůzce přes ZOOM. U podnikatelů je výpočet příjmu složitější a liší se diametrálně v každé bance a pro každou firmu (OSVČ, s.r.o., rodinný byznys). Spočítám to pro vás přesně.
 • Příprava před schůzkou
  Předem Vám zašlu seznam všeho, co si před konzultací připravit a na co se budu u konzultace ptát.
 • Telefonát před schůzkou cca 5-10min
  Na konkrétní situaci se potřebuji přesně připravit, proto si po objednání nejprve zavoláme, seznámíme se a vyptám se vás na nejdůležitější věci.
 • Výsledek
  Po skončení konzultace PDF s porovnáním do mailu, aby jste se kdykoli v budoucnu mohli vrátit k výsledkům, ke kterým jsme společně došli. V případě zájmu mohu pořídit i záznam z videoschůzky a poslat vám ho.
 • Časový plán
  Pokud po rozebrání vaší situace zjistíme, že si nyní nemůžete koupit takovou nemovitost, jakou by jste si přáli, sestavím vám časový rámec, kdy to bude možné. Podnikatelům spočítám, jaká čísla byste v DP potřebovali.
 • Budoucí bezplatná podpora
  Moje konzultace vám otevře oči a je jisté, že budete mít reálnou představu o svých možnostech při hledání vysněné nemovitosti. Můžete se mi poté kdykoli ozvat s žádostí o úpravu propočtů pro TEN ideální dům/byt. Za to mi již platit nebudete, stejně jako za delegování zařízení všeho kolem té nejvýhodnější hypotéky.
Mgr. Lenka Rosochová

Proč se mnou?

Jsem certifikovaná hypoteční poradkyně s dlouholetou praxí od roku 2008, pomáhám klientům najít nejsnazší cesty k vysněnému vlastnímu bydlení.

Pracovala jsem spoustu let v bance a nyní od roku 2015 podnikám jako nezávislá poradkyně, znám tedy procesy z obou stran.

Mám talent vysvětlit srozumitelně postupy, které každého k jeho ideálnímu domu či bytu dovedou.

Kdy moje služba není pro Vás to pravé?

 • Už kupujete byt / dům
  Pokud jste právě našli byt, dům nebo kancelář, které už teď milujete, není tato konzultace pro vás. Zbytečně neztrácejte čas, ZAVOLEJTE MI na 607955955, sejdeme se a rovnou spolu vybereme a zrealizujeme ideální hypotéku! Za zprostředkování úvěru mi neplatíte.
 • Chcete zprostředkovat úvěr
  Zajímá vás spojení stávajících úvěrů, nebo chcete začít rekonstruovat apod. V tom případě platí totéž co v bodě výše - vy už jste dál, raději mi rovnou zavolejte o schůzku na mobil 607955955.
 • Jste finanční poradce
  Vy už tohle všechno přeci znáte, moje služba není pro vás.

Pokládám za důležité zdůraznit, že  konzultace není závazná pro poskytnutí úvěru v žádné finanční instituci. Konzultace také vůbec neznamená žádost o úvěr, jde pouze o nezávazné, ale naprosto reálné prodiskutování Vašich úvěrových možností. 

Reference:

Budoucí hypotéku jsme se už před konzultací s paní Rosochovou snažili konzultovat s bankovními poradci, ale ti byli velmi neochotní se bavit o budoucím stavu našich financí a zaměstnaneckých poměrů s ohledem na naše podnikání. Obávali jsme se, že díky tomu nezískáme včas potřebné informace, abychom se na získání hypotéky finančně a procesně připravili. Jak se teď cítíte po konzultaci? Tato služba na trhu podle mě velmi scházela. Nyní máme přesnou představu o podmínkách pro získání hypotéky a můžeme podle toho dělat rovnou akční kroky.
Ludmilaprojektová manažerka

Jaká je cena konzultace?

Půl hodiny - 750,- Kč.

Uhradíte první půlhodinu předem a zbytek po konzultaci podle času, kolik zabere. Účtováno po načatých čtvrthodinách.

Průměrně konzultace trvá 1 hodinu.

Vážně mám platit?

Na toto "výbušné" téma mám podrobný článek ZDE

 • Mohu si sám obejít více bank.
  Jistě můžete, pokud máte minimálně měsíc času. Také počítejte s tím, že pracovník na přepážce není odborníkem na podnikatelské finance a sjednat schůzku se specialistou opět bude trvat. Se mnou ušetříte všechen tento čas.
 • Ve své bance mám konzultaci zdarma.
  Ano, to je pravda, ale spolehnete se na pohled jen z jedné strany? Co když zrovna tato banka neumí to, co vy potřebujete a vy tak budete zbytečně ve stresu, že vám nepůjčí nikdo a přitom jiné banky to umí. Ode mě máte posouzení celého finančního trhu.
 • Expert k nezaplacení
  Zjišťováním nejlepší nabídky v bankách zabijete tolik času (x hodin), že moje služba pro vás bude zkratkou k nezaplacení.
 • Garance vrácení peněz
  Pokud do 2 měsíců od konzultace spolu začneme vaši hypotéku vyřizovat, peníze za konzultaci vám vrátím. Jak je to možné? V tom případě mi po dokončení hypotéky vyplatí odměnu ta banka, pro kterou se rozhodnete.

Pojďte do toho!

Objednejte si u mě KONZULTACI a získejte tak jistotu, kolik vám banky půjčí a za jakých podmínek.

Pokud podnikáte, proberu pro vás i to, jak lze čísla v daňovém přiznání legálně upravit. 

Pak už můžete jen v klidu hledat TEN PRAVÝ dům, byt nebo prostory pro podnikání.

Napadla Vás další otázka, na kterou jste zde nenašli odpověď?

Napište mi ji na info@lenkarosochova.cz, ráda odpovím.